فروش دستگاه تقویت آنتن دهی موبایل همراه اول , ایرانسل , رایتل + قیمت

گروه تقویت آنتن موبایل تک باند

در این دسته بندی سیستم های تقویت کننده آنتن موبایل در فرکانس های GSM - DCS - 3G - 4G قابل دسترس است , که هر کدام بسته به محدوده فرکانسی در یک موقعیت قابل انتخاب است  , البته سیستم های تک باند بیشتر برای افزایش آنتن دهی موبایل در مناطق برون شهری و یا ساختمان ها و خانه های مستقر در بافت خلوت شهری کارآمد است , چرا که تنها از یک فرکانس پشتیبانی میکنند و اصلا برای مناطقی که با تعدد فرکانسی و یا تداخل فرکانسی مواجه هستند مناسب نیست .

مزیت اصلی این سری از تقویت کننده ها قیمت پایین تر آنهاست , که این سیستم ها را به عنوان ریپیتر یا بوستر خانگی معرفی میکند  , دلیل قیمت ارزان تر به جهت استفاده از ماژول های کمتر در سیستم مدار و همچنین پشتیبانی از فرکانس های کمتر است , بیشترین کاربرد این گونه سیستم ها برای سیگنال رسانی به سیستم های سیم کارت خور که از راه دور و توسط دستورهای ussd کنترل میشوند است . البته لازم به ذکر است که برخی از سیستم های تقویت کننده تک باند به لحاظ توان خروجی بالا و بهره وری از فن آوری های روز قیمت بسیار بالایی دارند . 

مجموعه مخابراتی ایران سیگنال , مفتخر است با بهره گیری از آخرین کیت های روز دنیا و با رعایت اصول مهندسی و صد البته تضمین رضایت کامل مشتری ,  تمامی مشکلات مرتبط به آنتن دهی تلفن همراه در زمینه ارتباطات سیار در هر نقطه ای از ایران را برطرف نماید . ایران سیگنال با بیش از 500 پروژه در تهران , اهواز , شیراز , اصفهان , مشهد , تبریز و سراسر ایران : 02144297497

تقویت آنتن موبایل