گروه تقویت کننده امواج موبایل با پشتیبانی همزمان از ایرانسل , همراه اول و رایتل

فروش تقویت کننده آنتن موبایل در تهران , اهواز , مشهد , اصفهان , تبریز , شیراز و سراسر ایران

سیستم های تقویت آنتن موبایل 3 باند که در ایران بیشتر به عنوان دستگاه فول باند شناخته شده است , یک راه حل ایده آل جهت افزایش سطح سیگنال در بافت شهری محسوب میشود . همان طور که از نام این گروه از تقویت کننده ها پیداست , ویژگی برتر این گروه پشتیبانی از تعداد فرکانس های بیشتر است که این یعنی افزایش سطح سیگنال برای تمامی اپراتورهای کشور اعم از همراه اول - ایرانسل - رایتل و تالیا است .

ویژگی دوم دستگاه تقویت امواج موبایل , استفاده از ماژول AGC یا اتوماتیک گین کنترل است که کمک خواهد کرد تا میزان ورودی و خروجی کانلهای مخابراتی در فرکانس های مختلف به صورت اتوماتیک تنظیم شود , که این کمک خواهد کرد تا احتمال تداخل فرکانسی به پاییین ترین حد ممکن رسیده و در نتیجه کیفیت مکالمه بدون قطع و وصلی و در سطح بسیار بالایی قرار داشته باشد . همچنین قابلیت پشتیبانی از فرکانس های جی اس ام GSM - دی سی اس  DSC - اچ پلاس 3G و ال تی ئی 4G در دستگاه های سه باند قابل انتخاب است . 

ایران سیگنال با بیش از 500 پروژه موفق در تهران , مشهد , تبریز , اهواز , اصفهان , شیراز , کرج و سراسر ایران , مفتخر است تا با بکارگیری از آخرین کیت های روز دنیا و رعایت اصول مهندسی و همچنین تضمین رضایت کامل مشتری , تمامی مشکلات در زمینه آنتن دهی تلفن همراه در هر نقطه ای از ایران را برطرف نماید. 

 

تقویت کننده موبایل