تقویت آنتن موبایل 3G و 4G

تقویت آنتن دهی 3G اچ پلاس | نسل سوم تلفن همراه

نسل سوم از شبکه تلفن همراه که به اختصار 3G خوانده میشود , روی فرکانس 2100 و 1900 مگاهرتز قابل ارائه است و تنها اپراتور فعال در این فرکانس گروه ارتباطات رایتل میباشد . این شبکه نسل جدید تر و پیشرفته تر از شبکه 2G میباشد که از ویژگی های بارز آن میتوان به انتقال سریع اطلاعات و کیفیت مطلوب تماس صوتی اشاره نمود . 

برای تقویت آنتن موبایل 3G میتوان از سیستم های تک باند با پوشش فرکانسی 2100 مگاهرتز یا 1900 مگاهرتز  استفاده نمود . 

تقویت کننده آنتن 4G یا LTE ال تی ئی | برنامه نسل چهارم از شبکه تلفن همراه

آخرین نسل از شبکه ارتباطات در بستر تلفن همراه تا پایان سال 2016 به اختصار 4G یا LTE خوانده میشود که در اصل چیزی نیست جز شبکه بروز شده +3G , که مهمترین ویژگی این فرکانس , سرعت فوق العاده بالای آن در انتقال اطلاعات یا همان دیتا میباشد . متاسفانه استفاده از سیستم های تک باند 4G در حال حاضر مکان پذیر نیست و چنانچه مایل به استفاده از باند 4G در منزل یا محل کار خود هستید باید از تقویت کننده موبایل دو باند یا سه باند استفاده کنید . 

چنانچه به دنبال راهی برای افزایش دادن سرعت اینترنت در خانه و یا محل کار خود برای اپراتور های همراه اول , ایرانسل و رایتل هستید ما استفاده از ریپیتر های 3g و 4g را پیشنهاد میکنیم , بهترین را برای افزایش سرعت انتقال اطلاعات در تمامی برند های برتر گوشی موبایل در دنیا : سامسونگ , اپل آیفون , نوکیا , سونی , هواوی , ال جی و ..

3G/4G